Privatumo politika

Privatumo politika./ vartotojų teises.

Prieš apsilankydami ir (arba) naudodamiesi mūsų svetaine, prašome atidžiai perskaityti šią Privatumo politiką, taip būsite informuoti apie Jūsų duomenis, kurie yra naudojami ir saugomi privatumo politikos nuostatų. Norėdami užtikrinti tikslų „Mažieji princai“ paslaugų teikimą, renkame ir naudojame duomenis kuriuose taip pat yra jūsų asmeniniai duomenys, tačiau tuo pačiu metu „Mažieji princai“ taip pat imasi visų būtinų priemonių jūsų privatumui apsaugoti. 

Prisijungdami prie šios svetainės ir (arba) paslaugos dalies, jūs sutinkate su toliau nurodyta privatumo politika. Norėdami naudotis mūsų paslaugomis laukelyje turite patvirtinti varnele, kad sutinkate. Jei nesate tikri ir (arba) nesutinkate su visomis ir (arba) dalimis šios Politikos sąlygų toliau negalėsite naudotis „Mažieji princai“ paslaugomis.

 

1. Atnaujinimai, pataisymai ir pakeitimai

1.1. „Mažieji princai“ pasilieka teisę atnaujinti, modifikuoti ar pakeisti bet kurį šios Privatumo politikos skyrių, paskelbdamas atnaujinimus ir (arba) pakeitimus ir (arba) pataisymus mūsų svetainėje. Jūs esate atsakingas už tai, kad periodiškai patikrintumėte, ar šiame puslapyje nėra pakeitimų. Jei toliau naudositės ir (arba) pateksite į šią svetainę atlikus bet kokius pakeitimus, tai reikš, kad jūs automatiškai sutinkate su tokiais pakeitimais. Jei nesutinkate su šiais pakeitimais ir (arba) taisymais ir (arba) atnaujinimais, negalėsite naudotis „Mažieji princai“ paslaugomis.

1.2. Bet kuriuo metu galite naršyti naujausią šių paslaugų teikimo sąlygų versiją šiame puslapyje. Šios sutarties antraštės yra pateikiamos tik patogumui ir neturi apriboti ar kitaip paveikti šių sąlygų.

 

2. Vartotojo sutikimas

2.1. Naudodamiesi „Mažieji princai“ svetaine jūs patvirtinate, kad esate pilnametis ir kad patvirtinote sutikimą rinkti bet kokius duomenis, kaip apibrėžta toliau.

2.2. Kai pateikiate mums savo asmeninę informaciją tam tikram tikslui, mes esame tikri, kad jūs leidžiate mums ją rinkti ir naudoti tiksliai ir efektyviai teikiant mūsų paslaugas.

2.3. Jei paprašysime jūsų asmeninės informacijos dėl antrinių priežasčių, pavyzdžiui, rinkodaros, atsiliepimų ar komentarų, jums reikės jūsų aiškaus rašytinio sutikimo. Jei duosite mums savo sutikimą ir ateityje apsigalvosite, galite bet kada atšaukti savo sutikimą.

 

3. Informacijos rinkimas ir saugojimas

3.1. Mes renkame ir naudojame informaciją tik tiek, kiek reikia „Mažieji princai“ savo paslaugoms teikti. Mes laikomės visiško konfidencialumo, rinkdami asmeninę informaciją, kurią renkame, apdorojame ar naudojame pagal galiojančius įstatymus.

3.2. Mes renkame ir naudojame tokią informaciją:

 • vardas, adresas, el. pašto adresas, telefono numeris. Ši informacija pateikiama mūsų svetainėje užpildžius Užsakymo formą. Ši informacija reikalinga tam, kad galėtume susisiekti su jumis telefonu ir el. paštu.
 • vardas, pavardė, adresas, gimimo data, asmens kodas. Šią informaciją naudojame ruošdami dokumentus, pagrindžiančius sandorį (avansinės sąskaitos faktūros, sąskaitos faktūros, kvitai, sutartys) pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.
 • duomenys, taip pat jūsų asmens dokumentai ir (arba) adresas, kurio mums gali prireikti; ir (arba)
 • susirašinėjimas tarp mūsų; ir (arba)
 • informacija apie bet kurią banko sąskaitą, kurią jūs pateikiate mums; ir (arba)
 • telefono skambučiai, gauti ir adresuoti mums; ir (arba)
 • apklausos; ir (arba)
 • jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, operacinės sistemos skelbimo naršyklės tipas; ir (arba)
 • informacija apie jūsų apsilankymus mūsų svetainėje; ir (arba)
 • bet kokią kitą informaciją, kurią galite mums pateikti.

 

4. Informacijos rinkimo tikslai

4.1. Taip pat galite anonimiškai apsilankyti mūsų svetainėje. Tokiu atveju turėsime prieigą tik prie jūsų IPT pavadinimo, svetainės, iš kurios būsite nukreipti į mūsų svetainę, ir puslapių, kuriuos naršėte mūsų svetainėje. Ši informacija renkama ir analizuojama statistikos ir vidaus tyrimų tikslais.

4.2. Pateikę jūsų užsakymą turėsime prieigą prie informacijos, kurią jūs mums pateikėte, ir mes galime naudoti šią informaciją teikdami jums mūsų paslaugas.

4.3. Atsižvelgdami į informaciją, kurią gauname iš jūsų ar kitaip gauname, mes galime ją panaudoti savo vidaus potencialiam projektui ir (arba) esamų projektų ir / ar paslaugų tobulinimui.

4.4. Atsižvelgiant į iš jūsų gautą ar kitaip gautą informaciją, mes galime ją naudoti norėdami susisiekti su jumis ir informuoti jus apie mūsų paslaugas, projektus, būsimus pokyčius ir kt. Jei nenorite, kad susisiektume su jumis, praneškite mums raštu.

4.5. Tik deramo patikrinimo tikslai ir procedūroms.

4.6. Jei pažeisite kurią nors iš šios Privatumo politikos ir (arba) Naudojimo sąlygų, mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją norėdami susisiekti su jumis ir (arba) surasti Jūsų esamą vietą ir imtis visų reikiamų teisinių veiksmų prieš jus.

 

5. Informacijos atskleidimas

5.1. Mes negalime atskleisti jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, nebent:

 • to reikalauja įstatymai;
 • jūs davėte savo rašytinį leidimą;
 • mums būtina tinkamai suteikti jums mūsų paslaugas;
 • reikalaujama iš trečiųjų šalių (tokių kaip bankų įstaigos, kortelių asociacijos ir kiti paslaugų teikėjai), kad būtų užtikrintas jums teikiamų paslaugų išsamumas. Suprantama, kad nuo tada, kai atskleidžiame šią informaciją tokiems asmenims ir subjektams, mes neatsakome už tai, kaip jie naudojasi tokia informacija.
 • tai būtina norint užkirsti kelią nesąžiningiems jūsų ar trečiosios šalies sandoriams ar veiklai;
 • mūsų svetainę / įmonę įsigijo arba sujungė su kita įmone; tokiu atveju jūsų informacija gali būti perduota naujiems savininkams, kad galėtume ir toliau teikti jums paslaugas;
 • reikia apsaugoti mūsų ir (arba) trečiųjų šalių teises ir interesus, susijusius su jūsų šios Privatumo politikos ir paslaugų teikimo sąlygų pažeidimu.

 

6. Trečiųjų šalių nuorodos

6.1. Tam tikros trečiųjų šalių paslaugos, tokios kaip mokėtojai, teikėjai ir kiti mokėjimo tarpininkai, turi savo privatumo politiką, susijusią su informacija, kurią mes privalome jiems suteikti dėl jūsų operacijų. Tokiems paslaugų teikėjams siūlome perskaityti jų privatumo politiką, kad suprastumėte, kaip jie apdoros jūsų asmeninę informaciją.

6.2. Spustelėję bet kurią nuorodą mūsų svetainėje, galite būti nukreipti toliau nuo mūsų svetainės. Mes neatsakome už kitų svetainių privatumo praktiką ir raginame perskaityti jų privatumo pareiškimus.

6.3. Jei nebesinaudojate „Mažieji princai“ svetaine arba esate nukreipti į trečiosios šalies svetainę ar programą, jums nebetaikoma ši privatumo politika ar mūsų svetainės paslaugų teikimo sąlygos.

 

7. Saugumas

Mes naudojame pažangias technologijas ir mūsų svetainėje yra tinkamos apsaugos priemonės, apsaugančios nuo bet kokio gautų duomenų ir informacijos praradimo, netinkamo naudojimo ar pakeitimo. Mes nuolat siekiame apsaugoti bet kokio tokio duomenų ir informacijos konfidencialumą ir tobulinti savo saugumo priemones. Tačiau,  neatsakome už jokius nuostolius ar žalą, kuriuos sukėlė įvykiai, kurių negalime valdyti.

 

9. Kreipimasis į jus

9.1. Nepaisant kitos asmeninės informacijos, svarbu palaikyti teisingą kontaktinę informaciją tinklalapyje „Mažieji princai“, kad su jumis susisiektume, kai to reikia. Kai ji keičiasi, visada turite atnaujinti savo kontaktinę informaciją susisiekdami su „Mažieji princai“ el. paštu ar kitu būdu, kurie yra nurodyti KONTAKTAI skiltyje. Mes neatsakome už jokius nuostolius, atsirandančius dėl jūsų nesėkmės ar neveiklumo, nes nepavyko atnaujinti jūsų asmeninių duomenų ir kontaktinės informacijos.

9.2. Jei turite klausimų dėl „Mažieji princai“ privatumo politikos arba norėtumėte pasiekti, pakeisti, taisyti ar ištrinti bet kokią asmeninę informaciją, kurią turime apie jus, susisiekite su mumis.

 

VARTOTOJŲ TEISĖS

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainė www.vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

© 2012-2022 MB „Pripūtas“

Be MB „Pripūstas“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

 

„Mažieji princai“ rekvizitai

www.maziejiprincai.lt

MB „Pripūstas“ Lietuva, Šiauliai,

El. paštas: maziejiprincai@gmail.com

Mob. nr. +370 657 69097

 

 

 

Navigacija