Dažnai užduodami klausimai

Nuomos laikas

Kada galima išsinuomoti batutą?

Siūlome išsinuomoti pripučiamus batutus pirmadieniais – ketvirtadieniais, penktadieniais – sekmadieniais ir švenčių dienomis. Darbo dienomis pirmadieniais – ketvirtadieniais, batutai nuomojami pigiau . Dviem dienom batutą galima nuomotis su nuolaida.

Nuo kada iki kada skaičiuojamas batutų nuomos laikas?

Batutų nuomos laikas skaičiuojamas vienai dienai nuo ryto iki vakaro. Pristatymas ir paėmimas vykdomas tik šviesiu paros metu, tikslus laikas derinamas atskirai. Jei batutas nuomojamas dviem dienom, nuomos laikas skaičiuojamas nuo pirmos dienos ryto iki antros dienos vakaro, tikslų laiką suderinant atskirai.

 

Pristatymo kaina

Ar turiu apmokėti transporto išlaidas?

Transporto išlaidas apmoka užsakovas, į transporto išlaidas įeina pripučiamo batuto pristatymas, pastatymas ir paėmimas. Daugiau informacijos – BATUTO PRISTATYMAS

Ar klientas gali pats atsivežti pripučiamą batutą?

Kadangi pripučiami batutai sveria iki 300 kg., juos reikia technologiškai saugiai pastatyti, pasibaigus pramogai technologiškai supakuoti, todėl patys organizuojame pripučiamų batutų pristatymą ir surinkimą. Manome, kad šią dieną Jums bus svarbiau švęsti ir pramogauti nei vairuoti ir valyti pripučiamus batutus. Ar ne taip?

 

Pripučiamo batuto rezervacija

Kaip aš galiu užsisakyti pripučiamą batutą?

Išsirinkus pripučiamą batutą, prie kiekvieno batuto rasite užsakymo lentelę – Batutų nuoma. Ją užpildžius pažymėkite SUTINKU su Privatumo politika ir Nuomos taisyklėmis. Gavus Jūsų užsakymo formą, per 24 valandas atsiųsime Jums rašytinį užsakymo patvirtinimą ir paskaičiuotą pristatymo kainą, pagal tiksliai nurodytą šventės vietą. Jei Jūsų pasirinktas pripučiamas batutas yra užimtas, mes Jus informuosime ir pasiūlysime kitą variantą.

Kaip žinoti, ar pripučiamas batutas užsakytas?

Rezervacija – kada el. paštu gausite užsakymo patvirtinimą kad pripučiamas batutas yra laisvas ir rezervuojamas. Sutikslinus el. p. nuomos sąlygas, gausite susitarimą ir sąskaitą faktūrą susitarimui patvirtinti – už įrangos nuomą organizavimą. Rezervacija laikome dvi dienas, per kurias reikia apmokėti mokestį. Batutas užsakytas tada, kai gaunama pavedimo kopiją ar matomas apmokėjimas už įrangos nuomos organizavimą, po kurio patvirtinsime, kad pripučiamo batuto nuoma patvirtinta ir Jūsų pasirinktas pripučiamas batutas yra užsakytas.

Ką daryti lietaus atveju, kai pripučiamas batutas užsakytas?

Prognozuojant stiprų lietų ar didesnį vėja nei 15 m./1sek., 1 diena prieš nuomą bus ieškoma galimybės perkelti į kitą dieną bendru susitarimu el.p. Mes nesuinteresuoti, kad mūsų pripučiami batutai būtų šlapi ir purvini. Jei el. p. abipusius susitarimu, dėl stipraus lietaus ar didesnio vėjo nei 15 m./1sek. pripučiamo batuto nuoma bus atšaukta, sumokėtas įrangos nuomos organizavimo grąžinimas aptariamas atskirai, įvertinus situaciją.

Jei abipusiu susitarimu, numatomu lietaus atveju pripučiamo batuto nuoma nebuvo perkelta ar kitaip susitarta likus 1 dienai, o batutą Jums atvežė, apmokėjimas už įrangos nuomos organizavimą negrąžinamas ir nuomininkas turi sumokėti likusią nuomos dalį, nes mes negalime numatyti užsakovo gyvenamoje vietoje busimų oro sąlygų, kada batuto atvežimas nebuvo atšauktas abipusiu susitarimu. Tikimės Jūsų supratingumo.

Lietaus atveju, pripučiami batutai gali būti statomi sporto salėse, sandėliuose ir kt.

 

Pristatymas

Atvežimas

Atsižvelgiant į tai, kad išsinuomojate didelius pripučiamus batutus, sveriančius iki 300 kg, kurių negalima transportuoti klientams, mes juos pristatome patys. Batuto atvežimas, pastatymas ir parsivežimas kainuos 1,00 Eur / 1 km skaičiuojant nuo batuto buvimo vietos. Tikslią pristatymo kainą paskaičiuosime, kai užsakymo formoje parašysite šventės adresą.

Kas pastato batutą?

Mes pasirūpinsime batuto pristatymu patys, pasitarę su Jumis rasime geriausią vietą pastatymui, pritvirtinsime prie žolyno, išvalysime, dezinfekuosime, o po šokinėjimo išsivešime! Jūs pasirūpinsite savo vaikais šokinėjimo metu 😉

Ar reikia savo prailgintuvo?

Atvežame po vieną 25 m ilgio prailgintuvą vienam pripučiamam batutui. Jei stovėjimo vieta yra toliau nei 25 m nuo elektros jungties, antrą prailgintuvą turite surasti Jūs.

Kokia elektros jungtis reikalinga?

Elektros jungtis 220 V, ne toliau kaip 25 m atstumu nuo pripučiamo batuto pastatymo vietos.

Kokia turi būti pastatymo vieta?

Batuto pastatymo vieta turi būti lengvai privažiuojama. Turi būti žolynas, veja, nes tada galima pritvirtinti. Jei tai nėra veja, praneškite mums iš anksto, ir atsiųskite vietos fotografiją, turėsime įvertinti ar galima pastatyti ir pritvirtinti pripučiamą atrakcioną. Be to, jei sunku patekti (medžiai, krūmai, gėlės, siauri vartai, laipteliai ir kt.), įspėkite ir paieškokite tinkamesnės vietos! Priešingu atveju pripučiamas batutas gali būti nepastatytas o patirtos išlaidos turės būti kompensuotos.

Ar galima pripučiamą batutą pastatyti patalpoje?

Batutas gali būti pastatytas patalpose ne mažesnėse kaip batuto aukštis + – sporto salėse, švariuose sandėliuose, didelėse erdvėse, į kurias nereikia atrakciono kelti aukščiau kaip 0,5m., Už bet kokį kitą apsunkintą batuto pristatymą Nuomininkas papildomai moka papildomai.

Ar batutą galima pastatyti ant smėlio ant žemių?

Kad mūsų klientai turėtų švarius batutus, jie nėra statomi ant smėlio, ant žemių, ant akmenų. Jei Nuomininkas anksčiau neįspėjo, kad pripučiamas batutas bus statomas ne ant žolės, vejos, ar pievos, Nuomotojas pasilieka teisę jo nestatyti.

Ar batutą galima pastatyti ant trinkelių ar asfalto?

Turime būtinai įvertinti, ar galime pritvirtinti batutą, o Nuomininkas turi pasirūpinti patiesti PVC pagrindą, kad pripučiamas batutas nenusišlifuotų. Geriausia ir saugiausia vieta stovėti pripučiamam batutui – žolynas, veja, pieva, nes tada galima pritvirtinti batutą. Jei tai nėra žolė, veja, pieva, praneškite mums iš anksto, ir atsiųskite vietos fotografiją, turėsime įvertinti ar galima pastatyti ir pritvirtinti pripučiamą batutą.

Ar batutas gali būti nepristatytas?

Taip, tai gali būti retai, jei jūsų adreso nėra navigacijos sistemoje arba atsiranda kokių nors nenumatytų aplinkybių (FORCE MAJEURE)! Tuo atveju, jei atrakcija vėluoja ir bus pristatyta vėliau nei sutarta, atitinkamai pratęsime nuomos laiką.

 

Apmokėjimas

Kaip atliekamas mokėjimas?

Už pripučiamo batuto nuomą sumokama pavedimu gavus susitarimą ir sąskaitą faktūrą.

 

Atsakomybė

Kokia nuomotojo atsakomybė nuomojant batutą?

Nuomotojas prisiima visą atsakomybę už batutų eksploatavimo saugumą ir jie naudojami pagal reikalavimus ir pagal paskirtį. Naudojimo taisyklės nurodytos susitarime, kuris atsiunčiamas kartu su sąskaita faktūra.

Pastatant pripučiamą batutą, Nuomotojas informuoja Nuomininką apie batuto naudojimo sąlygas, ir supažindina su šokinėjimo taisyklėmis. Nuomininkas apmokėdamas patvirtina, kad yra susipažinęs su batutų naudojimo taisyklėmis ir įsipareigoja apie tai informuoti vaikus bei pasirūpinti, kad vaikai jų laikytųsi.

Nuomotojas neatsako už sužeidimus, nelaimingus atsitikimus šokinėjant ant batuto. Už vaikų saugumą atsako Nuomininkas. Vaikai gali nukristi, užsigauti ir susižeisti, nes pramogauja įvairaus amžiaus ir įvairaus pobūdžio ai kurių Nuomotojas negali numatyti ir už juos atsakyti. Vaikus prižiūri ir saugo tėveliai arba Nuomotojas.

Kokia nuomininko atsakomybė nuomojant batutą?

Nuomininkas yra visiškai atsakingas už pripučiamo batuto naudojimą. Nuomininkas yra atsakingas už pripučiamo batuto nuomos ir naudojimo sąlygų laikymąsi, kaip nurodyta abiejų šalių sudarytame susitarime, prieš batuto nuomą.

 

Kiti klausimai

Ar suaugusieji gali šokinėti prie batuto?

Pripučiamas batutas yra skirtas vaikams iki 11 metų, kurių svoris nedidesnis nei 50 kg. Jei suaugusieji pramogauja ant pripučiamo batuto, jiems taikoma bauda iki 100 eur. nes didelis suaugusiojo svoris, kenkia pripučiamo batuto susiūtoms siūlėms ir jos gali plyšti ne tik išorėje, bet ir viduje, ko iš karto galima ir nepastebėti. Mes nenuomojame pripučiamų batutų suaugusiems.

Ar galiu naudoti batutą per lietų?

Jei tai laikinas nedidelis lietus, tuomet galite naudoti. Bet jei tai stiprus lietus, pripučiamas batutas turėtų būti išleistas ir uždengtas plėvele. Priešingu atveju prisipildys vandens ir mums bus labai sunku suvynioti batutą! Ačiū už supratimą 😊

Ar į nuomos kainą įskaičiuotas aptarnaujantis personalas?

Į batuto nuomos kainą neįeina aptarnaujantis personalas. Prižiūrėtojas būtinas privačiuose renginiuose, juo gali tapti Tėtis, Mama, ar kitas suaugęs šeimos narys. Mes nenuomojame batutų viešiems renginiams, mūsų batutai skirti privačioms šventėms.

 

Ko dar reikia vakarėliui su pripučiamu batutu?

Gera nuotaika

Žinoma, geriausi draugai

Suaugęs žmogus, kuris prižiūrės vaikus

Maitinimo jungtis 220 V iki 25 m atstumu nuo pripučiamo batuto

Lengvai privažiuojama pastatymo vieta – pieva, veja, žolynas.

 

 

Navigacija