Apie mus

„Mažųjų princų“ komanda suburta tam, kad šventės vaikams taptų nepaprastos ir įsimintinos, o švenčių laukimas ir šventimas būtų tikra šventė, nekelianti nerimo ir streso. Mes išvaduosime Jus nuo planavimo ir organizavimo rūpesčių, sutaupysime Jūsų laiką ir energiją. Profesionali, lanksti ir entuziastinga „Mažųjų princų“ komanda pasiruošusi Jums padėti!!

Nuotaikingi, išradingi, spalvingi personažai gimtadieniui suteiks ypatingos šventinės nuotaikos ir pavers jį neužmirštama švente ! Pasikvieskite juos – nudžiuginkite savo vaikus! Personažai laukia Jūsų visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir yra pasiruošę atvykti į Jūsų pageidaujamą šventės vietą.

Krikštynos – tai dar viena vaikų ir tėvų šventė, kurią mūsų komanda gali surganizuoti nuo pradžios iki galo. Renginio vedėjas- personažas parengs įdomias programas vaikams ir tėveliams.

„Mažųjų princų“ personažai gali tapti ir Jūsų firmos reklamos dalimi. Mes surengsime degustacijas, produktų pristatymo ir klientų pritraukimo renginius ir tapsime Jūsų firmos PROMO komanda.

Navigacija