Veiklos

Kalėdų senelis

Kalėdų senelis su individualia programa

„Mažųjų princų“ komanda organizuoja Kalėdinius renginukus vaikams – darželiuose, mokyklose, įmonių šventėse, kavinėse, namuose. Atsižvelgdami į šventės dalyvių amžių, Jūsų pageidavimus ir biudžetą, kiekvienai šventės vietai sugalvojame individualias programas. Kalėdines programas pagyvins nuotaikingi, išradingi, spalvingi „Mažųjų princų“ personažai. Šventėje apsilankęs personažas įtrauks šventės dalyvius į linksmus žaidimus, estafetes, kartu pieš,dainuos. Linksmins ne tik vaikučius, bet ir tėvelius. Ir ,žinoma, programos pabaigoje atkeliaus Kalėdų senelis su dideliu maišu dovanų vaikams.

Kiekvienas vaikas svajoja susitikti su Kalėdų seneliu, o , gal būt, pasikalbėti su juo telefonu ar Skype? Kviečiame Jus savo vaikams suteikti tokį džiaugsmą.

Pasikvieskite „Mažųjų princų“ komandos Kalėdų senelį į savo namus, įmonės šventę, darželį, mokyklą. Kalėdų senelis ir personažai laukia Jūsų visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – jie pasiruošę atvykti į Jūsų pageidaujamą šventės vietą.

SenelioDraugai

 

Aplankykite mus ir facebook paskyroje -> https://www.facebook.com/pg/maziejiprincai/photos/?tab=album&album_id=1219852461374705

Navigacija